piątek, 6 listopada 2015

Zacznijmy! Pierwszy post! ♥

Cześć wszystkim!

 Może powinnam zacząć od kilku słów odnośnie mojej osoby? Jednak wiem, że nikogo to nie obchodzi, a ja naprawdę nie znoszę opowiadać o sobie.
Tak więc, powiem wam  tylko tyle, że nazywam się Paula: kocham muzyke, seriale, anime, leżenie i co najważniejsze pisanie (no dobra spanie bardziej, ale eh)


Pewnego jesiennego wieczoru wpadłam na pomysł, żeby założyć Tumblr'a, ale nie ogarniałam tego ani troche. 
Zamknełam zakładke, wpisałam Blogger i oto jestem. Moja psychika mocno ucierpiała na znalezieniu idealnie pasującego szablonu i jezu, naprawde jestem w tym beznadziejna, okej? 

Jednak pisanie zawsze było moją pasją. 
Wierszyki, piosenki, fanfiction aż po poematy. 
Jestem szczęśliwa jeśli w pobliżu mam długopis i skrawek papieru.

Postanowiłam spróbować na blogu, po tym jak założyły go moje koleżanki. 
Czemu by nie? Przecież nikt i tak tego nie będzie czytał.
Pisze również na wattpadzie, ale nie są to zbyt wybitne dzieła (kończą się na 2 rozdziale, moje lenistwo daje o sobie znać)

O czym będzie ten blog? A czy to ważne? 
O wszystkim! Ten blog będę traktować jak pamiętnik, pokaże wam kilka życiowych sztuczek, poobgaduje sławnych ludzi, pozachwycam się nowymi kawałkami moich ukochanych zespołów.
I to chyba tyle w moim pierwszym poście :) Nie wiem czy się rozpisałam, czy napisałam 2 zdania, bo jestem na telefonie, ale jak przeczytałeś moje wypociny do tej pory, to mam nadzieje, że jeszcze kiedyś zajrzysz na tego bloga!
Może popijając herbatę na kanapie, może szukając fajnego pomysłu na ściągę, a może z nudy błądząc po internecie? Tego nie wiemy, ale czuje, że jeszcze się spotkamy!

                                             

                                                                  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Baby, I'm a Sinner Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang